Torpil yaparak staj yeri ayarlamak caiz mi?

Soru Detayı

- Öğrencilerden üniversite okurken staj yapmaları isteniyor ve bu stajlar ileride iş ararken falan dikkate alınıyor, yani öğrencinin stajı nerede yaptığı işe girmesinde vb. önemli hale geliyor.
- Böyle bir durumda bir öğrencinin torpille iyi bir firmadan staj ayarlaması ne gibi sonuçlar doğurur?

Cevap

Değerli kardeşimiz,

Başkalarının haklarına mani olma durumu yoksa, aracıdan yararlanarak uygun staj yeri bulmakta sakınca olmaz.