Allah 2 yaşındaki bebekleri niye yanına alıyor?

Soru Detayı

- Allah 2 yaşındaki bebekleri niye yanına alıyor, hikmeti nedir?

Cevap

Değerli kardeşimiz,

Allah’ın milyarlarca icraatı vardır. Bilmediğimiz yalnız bu mudur? Örneğin, neden bazılarını 950 yaşında, bazılarını iki günlük, bazılarını yüz yaşında yanına alıyor?..

Bütün bunları tek tek öğrenmek, özel bir vahiy iletişim hattını kurmakla mümkündür.

Bu mümkün olmadığına göre, o da mümkün değildir.

Bununla beraber, cennet tenasül yeri olmadığı için, bu tür bebekler orada çocuk yaşta kalıp anne-babasına çocuk okşama zevkini de verir. Anne-babasına şefaatçi de olabilir…