Halı yıkama makinesi halıdaki {idrar veya kusmuk}necaseti temizler mi illa su ile yıkamak gerekli mi?

Soru Detayı
Halı yıkama makinesi halıdaki {idrar veya kusmuk}necaseti temizler mi illa su ile yıkamak gerekli mi?
Cevap

Değerli kardeşimiz,

Halı yıkama makinasıyla necaset bulunan yeri üç defa yıkarsanız temizlenmiş olur. Çünkü her defasında makina suyu veriyor ve geri çekiyor. Normal yıkamada olduğu gibi suyun sıkılması gerçekleşmiş olur.