Çilek bacak rahatsızlığım var, lazer epilasyon yaptırsam caiz mi?

Soru Detayı

- Çilek bacak denen bacakta kötü görünüme neden olan kahverengi kabarcıklardan rahatsızım. Cildiye doktoruma gittim ve bana tek çözümün lazer epilasyon olduğunu söyledi.
- Benim evlilik yaşım da geldi ve evlenmeyi de düşünüyorum. Eşimin dışarıdaki fitnelerden korunması ve beni güzel bulması açısından tedirgin oluyorum.
- Diğer arkadaşlarımda böyle bir görünüm söz konusu değil ve başka yöntemlerle de bu görünümden kurtulamıyorum.
- Acaba bu durumda bu rahatsızlığımdan bacakla göbek arasını da kapsayacak şekilde bir klinikte bir bayana lazer epilasyon yaptırarak kurtulmam caiz midir? Yoksa sadece diz altındaki kısma mı lazer epilasyon yaptırabilirim?

Cevap

Değerli kardeşimiz,

Eğer bu kabarcıklar tabii değilse, sende ve bakanda tiksintiye, nefrete, çirkin bulmaya sebep oluyor, bu da seni rahatsız ediyorsa, bir kadına epilasyon yaptırabilirsin.