Sevdiğim kızın erkek arkadaşı var, ne yapayım?

Soru Detayı

- Benim sevdiğim bir kız var, onu bir erkek arkadaşı var, yani erkek arkadaşı derken normal arkadaş, ben ne yapmalıyım?

Cevap

Değerli kardeşimiz,

Ergenlik çağına gelmiş bir kızın, senli benli görüşüp konuştuğu, şakalaştığı, gezip tozduğu… bir erkek arkadaşı olamaz ve olmamalı.

Eğer arkadaşlığı böyle ise, onu bırakmasını teklif edersin, vazgeçmez ise sen ondan vazgeçersin.