Bir erkeğin çeşitli kişilere karşı avreti neresidir?

Soru Detayı
24 yaşında bir erkeğim.Şu kimselere karşı nasıl örtünmeliyim. 1) Anneme ve kız kardeşime karşı. 2) Halamlara, teyzemlere ve dayımlara karşı. 3) Annem ve babamın amcasının kızlarına karşı. 4) Halamın teyzemin ve dayımın oğullarına ve kızlarına karşı. 5) Henüz ergenlik çağına gelmemiş kız ve erkeklere karşı. 7) Elli beş yaşına aşmış kişilere karşı...
Cevap

Değerli kardeşimiz,

Erkeğin avreti değişmez, herkese karşı aynıdır.

Sorunuzda saydığınız bütün bu kişilere karşı erkeğin avreti yeri, diz kapağıyla göbeği arasıdır...