Annem-babam evlenmeme karşı, ne diyeyim?

Soru Detayı

- Annem ve babam kadın olmama rağmen ben çalışıp onlara bakmamı istedikleri için evlenmemi istemiyorlar. Onları nasıl ikna edebilirim?
- Ben hemşirelik okuyorum. Bölümüm bittiği zaman görüştüğüm kişi ile evlenmek istiyorum. Bu işlerin uzatılmasını doğru bulmuyorum. Ama anne ve babam atanıp onlara bakmamı istediği için evlenmemi istemiyorlar. Onlara ne söyleyebilirim?

Cevap

Değerli kardeşimiz,

 İkna edemezseniz onlara rağmen evlenirsiniz, ama onlara yine bakarsınız.