İki farklı ailenin birbirini ziyareti sırasında sınırlar ne olmalı? Eşimin iş yerinden arkadaşları bazen eşleriyle akşam oturmaya geliyorlar. Bayanlar tesettüre uygun giymiyorlar; hep beraber aynı odada oturup sohbet ediyoruz?

Cevap

Değerli kardeşimiz,

Şayet çalışanların daha dindar oldluğu bir iş varsa orada çalışması daha uygundur. Daha münasip bir yer bulamıyorsa çalışmaya devam edebilir.

Kadın erkek karışık, tesettüre uygun olmayan şekilde birlikte oturmaları doğru değildir. Kadınlarla erkeklerin ayrı odalarda oturmaları gerekir.