Porno film bağımlısı bir kocaya karşı karısının yapması gerekenler nelerdir?

Cevap

Değerli kardeşimiz,

Ayetle de sabittir ki, bir Müslüman her türlü zinadan ve hatta zinaya yaklaştıran her şeyden uzak duracak.

Bundan gaflet eden erkek olsun, kadın olsun fark etmez, eşinin yaptığı işte kesinlikle Allah’ın rızası olmadığı hususunda uyarılarda bulunacak ve nefsine ve şeytana yenilmemesi gerektiğini telkin edecek, yardımı da elbette sabırla ve namazla Allah’tan isteyecek.