Kudsi / kutsi hadisler konusunda tavsiye edeceğiniz eserler neler olabilir?

Cevap

Değerli kardeşimiz,

Madve yayınevi tarafından derlenip yayınlanan ve Ahmet Vural tarafından tercüme edilen iki ciltlik “Kudsî Hadisler” adlı eseri tavsiye edebiliriz.

Ayrıca, Semerkant yayıncılıktan İmam Gazalî’nin “Kudsi Hadisler” adlı eseri ve

Alperen yayınlarında çıkan Ali Fikri Yavuz’un “40 Kudsî Hadisi” isimli eseri de tavsiye edilebilir.

İlave bilgiler için tıklayınız:

KUDSÎ HADİS.

Sünnetin bağlayıcılığı, örnek alınması ve kaynağının vahiy olup olmadığı hakkında.

İslamiyeti iyi öğrenmek ve yaşamak için ne yapmak gerekir?