İslam'da canlı bombanın yeri nedir?

Cevap

Değerli kardeşimiz,

Savaş alanı olmayan ve masumların bulunduğu bir ortamda, canlı bomba olarak hem kendisine hem de başkalarına zarar verenler mesuldür. Çünkü Allah'ın verdiği bir vücudu, kendilerinin kabul ettikleri ama İslam'ın tasvib etmediği bir yolda harcamakta ve çok insanların ölümlerine yol açmaktadırlar.

Bunlar İslam'ın yanlış anlaşılmasına vesile olmalarından ve çokça masumların kanlarına girdiklerinden dolayı, elbette hesapları olacaktır.