Gönlüme göre birini karşıma çıkarması için nasıl dua etmeliyim, Rabbime? Ve bunun için ayrı bir ibadet -namaz gibi- yapmam gerken şeyler var mı?

Soru Detayı
Evlilik yaşımın geldiğine inanıyorum ve artık evlenmek istiyorum. Ama bu devirde kalbime, gönlüme, aklıma ve inancı güçlü dini bütün biri ile karşılaşmak çok zor. Gönlüme göre birini karşıma çıkarması için nasıl dua etmeliyim, Rabbime? Ve bunun için ayrı bir ibadet -namaz gibi- yapmam gerken şeyler var mı?
Cevap

Değerli kardeşimiz,

Bu konuda içinizden geldiği gibi dua edebilir, ayrıca hacet namazı kılabilirsiniz.