Dolly evrime delil olur mu?

Soru Detayı

- Neden olmaz?
- Ama meme hücresinden koyun olmuş ve temel bir kuralı yıkmış?

Cevap

Değerli kardeşimiz,

Dolly evrime delil olmaz. Çünkü evrim olabilmesi için, bir canlı türünden bir başka tür canlı meydana gelmiş olması gerekir. Burada koyundan tavşan ya da köpek v.s gibi farklı bir canlı türü meydana gelse idi, işte o evrim olurdu.

Burada temel bir kural yıkılmıyor. Yine anne ve babadan normal üreme devam etmiyor mu? Ortada yıkılan bir şey yok. Sadece üremede Allah’ın mevcut olan bir başka kanunu ortaya çıkarılmış oluyor...