Annem üç buçuk ay önce kanser hastalığından dolayı vefat etti. Vefat eden annem için Kur'an okusam amel defteri açık kalır mı?

Cevap

Değerli kardeşimiz,

Anneniz için okumuş olduğunuz Yasin ve Fatiha gibi surelerin sevapları, annenizin amel defterine yazılmaktadır. Ayrıca vefat etmiş yakınlarımız için her türlü sevap, onların amel defterlerine hediye edilebilir.