Aile içi tartışmalarda nasıl davranmalıyız?

Soru Detayı

- Aile içerisindeki tartışmalarda kadın ve erkek nasıl davranmalıdır?

Cevap

Değerli kardeşimiz,

Zaman zaman hanımıyla zıtlaşmalar, ters düşmeler oluyormuş. Bu yüzden huzuru kaçık, rahatı bozukmuş. Basit de olsa bu kadarcık bir zıtlaşma bile bu işin sonunun gelmeyeceği kanaatine götürüyormuş kendisini. Ve şunu soruyor:

"Ne diyorsunuz bu zıtlaşmamıza? Bu hayat yürümez mi, işi bitirmeye yönelmeli miyim?"

Sorunuzun cevabı için tıklayınız:

Aile içerisindeki tartışmalarda kadın ve erkek nasıl davranmalıdır?