Meni hakkında vesvese

Soru Detayı

- Havluyu meni bulaştirdim babamın haberi yok. Babam o havluyla banyo yaptı. Bu olaydan sonra babam 1 kez daha banyo yaptı kıyafetini değiştirmedi sonra ki gün değiştirdi.
- Kafama çok takılıyor ya namazı kabul olmassa benim yüzünden, diye düşünüp duruyorum her zaman aklıma geliyor bu durum beni bitiriyor lütfen yardım edin!!

Cevap

Değerli kardeşimiz,

Kesin olmadıkça şüphe ile hareket edilmez.

Bu açıdan babanızın namazları geçerlidir, endişe etmeyin, şeytana fırsat vermeyin, yoksa şeytan size vesvese verir.