Kaşlarından rahatsız olan erkek, kaşın ortasını alabilir mi?

Soru Detayı

- Ben gencim, kaşlarımın ortası birleşik. Bu zamana kadar hiçbir şekilde kaşlarımı almadım, ama artık kaşlarım yüzünden toplumda çekingen olduğumu, özgüvenimin eksildiğini ve hatta insanların gözlerinin içine bakarken dahi utandığımı fark ettim.
- Bu şartlar altında kaşlarımın ortasını almam caiz midir?

Cevap

Değerli kardeşimiz,

“Kaşlarınız yüzünden toplumda çekingen olduğunuzu, özgüveninizin eksildiğini ve hatta insanların gözlerinin içine bakarken dahi utandığınızı fark etti iseniz”, kaşlarınızın ortasındaki kılları aldırabilirsiniz.