Facebookta dini bir grupta yönetici oldum üyelere özel bir grup binlerce üyesi var paylaşımları onaylarken açık saçlı profil resmi olan kadınların ve açık kadın

Soru Detayı

Facebookta dini bir grupta yönetici oldum üyelere özel bir grup binlerce üyesi var paylaşımları onaylarken açık saçlı profil resmi olan kadınların ve açık kadınların olduğu paylaşımları onaylıyorlar ama islami paylaşım sözde.gruptada birsürü erkek var o kadınların günahına ortak olmuyormu bu yöneticiler?bu grupta duramadım ayrıldım ne söylemek istersiniz?ki zaten facebookta birçok islami grup bu şekil yani

Cevap

Değerli kardeşimiz,

Gereken hassasiyetler maalesef gösterilmemektedir. Def-i mefasit celb-i nefa racihtir. Yani güzel, islami, faydalı hizmetler sunmak istiyorsak islami kesim olarak evvela İslam'ın çizdiği hudut ve sınırlara dikkat etmek gerekir. Yoksa hizmet hezimete uğrayabilir. Gruptan ayrılmakla iyi etmişsiniz.