Sorularlaislamiyet.com yenilenmiştir

 

 

ANASAYFA

Kolay Erişim Bloğu: 

Sitemizdeki arşive erişebilmeniz için tasarlanmış, gelişmiş bir arama motorunu tetikleyen, aradıklarınıza daha çabuk erişmenizi sağlayacak arama formlarımız bu blokta yer almaktadır.

Bu blokta yapabilecekleriniz:

  • Sorunuzun başlık veya içeriğinde geçebilecek anahtar kelimelerinizle normal yada detaylı arama yapabilirsiniz.
  • En çok aranan kelimeleri görerek ümmetin şu sıralar fıkıh cihetinde ne tür arayışlar içerisinde olduğunu görebilirsiniz
  • En son aranan 10 aratmayı görebilirsiniz
  • "Yeni soru sormak istiyorum" linkine tıklayarak, soru sorma sayfamıza girebilirsiniz.

 

Menü:

Sitemizdeki arşiv kategorilere ayrılmıştır. Bu kategorilere ulaşmanın en iyi yolu dinamik bir menü sistemidir. Bu kısımda sitemizdeki arşive daha kolay ulaşabileceksiniz.

Güncel İçerikler:

Editörümüzün o güne özel olarak seçtiği içerikleri bu kısımdan görebileceğiniz gibi, "Son Eklenenler, Son Cevaplananlar, Çok Okunanlar" gibi tab menüler ile sitemizdeki aktif çalışmaları takip edebilirsiniz.

 

 

KONU KATEGORİLERİ

Bu sayfamızda ise gövde kısmı sitemizin genel kategorilendirmesi olan Konu Kategorileri bölümüne eklenen tüm içeriğe erişebileceğiniz bir hale getirilmiştir.

 

Alt Kategoriler:

Kategorilerin bazıları alt kategorilere ayrılmıştır, bu bölümden kategoriler arasında dolaşım sağlayabileceksiniz.

Kategori İçerikleri:

Giriş yaptığınız ana kategorilerdeki veya alt kategorilerdeki içerikleri bu panel ile görebileceksiniz. Bu panelde listelenecek tüm içerikler tamamen o an içinde bulunduğunuz kategoriye özel olacaktır. Bulunduğunuz kategorideki içeriği görmekle birlikte, o kategoriye son eklenenler, soru olarak son cevaplananlar, editörün o kategoriden seçtiği ve okumanızı tavsiye ettiği içerikler, o kategoriye eklenmiş video ve sesli soruları takip edebileceksiniz

 

 

YENİ SORU SORMAK İSTİYORUM

Bu sayfamızda yeni soru sormanız için 3 aşamalı bir form düzenlenmiştir. Bu aşamalar arasında geçiş  yaparken sorunuzla ilgili farklı bilgileri vermenizle birlikte, sorunuzun daha önceden sorulmuş olması ihtimaline binaen sorunuzun cevabını beklememeniz için, girmiş olduğunuz bilgilere uygun içerikler arşivden seçilmekte ve size sunulmaktadır. Eğer sorunuz daha önceden sorulmamış ise son aşamaya geçiş yaparak sorunuzu bize ulaştırabileceksiniz.

 

1.Aşama(Kategori Seçimi)

Bu sayfamızda sorunuzun kategorisini seçmeniz istenmektedir. Siz kategori seçimi yaptığınız anda alt kısımda seçtiğiniz kategoriye uygun içeriklerden editörün seçtikleri ve en çok okunan karşınızda listelenecektir.

 

 

2.Aşama(Sorunun Başlığı)

Bu aşamada sorunuzla ilgili kısa ve öz bir başlık girmeniz istenmektedir. Siz sorunun başlığını girerken arşivimizden yazdığınız kelimelere uygun bir filtrelenme yapılarak alt kısımda listelenecektir. Soracağınız sorunun daha önceden sorulmuş olması ihtimali göze alınarak oluşturulmuş bu liste ile sorunuzun cevaplanmasını beklemeden arşivimizden size uygun soruya ulaşabileceksiniz. Eğer sorunuza uygun bir içerik bu listeden bulamazsanız "Devam" butonuna tıklayarak son aşamaya geçebilirsiniz.

 

 

3.Aşama(Sorunun Detayları)

Sorunuza daha uygun ve size özel cevap verebilmemiz için bu sorunun ayrıntıları istenmektedir.

 

Okunma sayısı : 10.000+

Yorumlar

mehdixneo55

Yeni sürüm hayırlı olsun.Tüm emeği geçenlerden Allah Razı olsun.Sorulara tatmin edici,doyurucu bir üslup ile cevap veriliyor.İnşaallah bu başarı ile daha çok yükselir.

Eski sürümde Konu Kategorileri ve Soru-Cevap Sistemi ayrı bir arşiv halinde idi.Yeni sürümde bu iki bölümdeki soruları birleştirip tek bölüm haline mi getirdiniz?Allah Razı Olsun.

Yorum yapmak için Giriş Yapın ya da Üye olun.
Editör (said)

Allah razı olsun

Evet değerli kardeşim, Soru-Cevap sistemi ve Konu kategorileri birleştirilmiştir

Yorum yapmak için Giriş Yapın ya da Üye olun.
marmaram

Benim hesabim düzgün görünmüyor. Sorum yorum olarak yorumum eksik ve soru olarak görünüyor ve henuz cevaplanmamis olan sorum da görünmüyor, ilgilenirseniz sevinirim..

Yorum yapmak için Giriş Yapın ya da Üye olun.
Anonim223

Hayırlı olsun gayet güzel..

Yorum yapmak için Giriş Yapın ya da Üye olun.
25est25

Sitenin ana sayfasına her girdiğimizde eski sistemde olduğu gibi hadis-i şerif okumak istiyoruz...

Yorum yapmak için Giriş Yapın ya da Üye olun.
dddemirr

cevaplarimin bir sayfasinda baskasini goremiyorum, cikaramiyorum "hesabim" icinde. son sorduklarim da gozukmuyor. neden?

Yorum yapmak için Giriş Yapın ya da Üye olun.
arda98

Ya benim üyelik sayfamdaki soru kısmı 3 sayfalık o 3. sayfaya ulaşamıyorum.. Son dediğimde yorumlarımın olduğu sayfa karşıma geliyor. Lütfen düzeltin bu sorunu son sorduğum sorunun cevabını hala alamadım. Ne yapmam gerektiğinide buranın altına yazarmısınız......

Yorum yapmak için Giriş Yapın ya da Üye olun.
2taha7

Sitenizin tasarımı çok güzel olmuş, Allah hayırlı uğurlu etsin. Ellerinize sağlık....

Yorum yapmak için Giriş Yapın ya da Üye olun.
arda123

Siteniz çok güzel olmuş hayırlı olsun. İlmi kadronuz güvenilir kişilerden oluşuyor. Allah hizmetinizi daim yolunuzu açık etsin. Bizleri aydınlattığınız için Yüce Allah ve Peygamberi inşaallah sizlerden razı olur...

Yorum yapmak için Giriş Yapın ya da Üye olun.
25est25

sizlerden ricamız eskiden olduğu gibi beğen butonu aktif hale getirilerek istediğimiz makaleye istediğimiz zaman ulaşabilelim.ALLAH c.c razı olsun....

Yorum yapmak için Giriş Yapın ya da Üye olun.
Editör (hasanfidan)

Talebiniz değerlendirmeye alınmıştır. İnşallah yakında eklenecektir.

Yorum yapmak için Giriş Yapın ya da Üye olun.
Yorum yapmak için giriş yapın veya kayıt olun