Yaşadığımız anı sanki daha önce yaşamış gibi olmamız hakkında bilgi verir misiniz?

Soru Detayı

- Hepimize belki şimdiye kadar olmuşdur. Bu durum olur ahh ben şu an olan durumu sanki bir daha yaşamısdım deriz.
- Acaba o anki tekrar o ani yasamış gibi hissetmemiz, Allah (c.c.) tarafından kaderimizin değişilmesi ve bir kaç saniye de olsa geri dönmemiz ve yeni çizilen kaderimize göre o anı tekrar yaşamamız olabilir mi?

Cevap

Değerli kardeşimiz,

İnsan bazen hiss-i kable'l-vukû (önsezi, hadiseleri önceden hissetme) nevinden, önceden bazı olacak şeyleri hisseder. Bazen bu uyku halinde bazan uyanık olarak da olabilir...

İlave bilgi için tıklayınız:

İlk defa yaşadığım bir olayı sanki daha öncede yaşamış gibiyim. Bunun sebebi nedir?

Telepati hakkında bilgi verir misiniz?