İslamiyet günümüze kadar nasıl ulaşmış ve bu kadar çok insanı haberdar edebilmiştir?

Cevap

Değerli kardeşimiz,

İslamiyet, hem yazıyla hem de bütün Müslümanlar tarafından yaşanarak günümüze kadar ulaşmıştır. Bu konuyla ilgili detaylı bilgiler için İslam Tarihi kitaplarına bakmaınızı tavsiye ederiz.

Bir heyet tarafından hazırlanan "Doğuştan Günümüze İslam Tarihi, Çağ Yayınları, İstanbul" isimli eser faydalı olabilir.