ADSL ile bir hattan birden fazla bilgisayarın bağlanması caiz midir?

Soru Detayı
- Yani birden fazla farklı kullanıcının, aynı ADSL hattından kablosuz internete bağlanması caiz midir?
Cevap

Değerli kardeşimiz,

Bu konu, hem ilgili kurumu hem de bu kurumdan hizmet alan şahsı ilgilendirmektedir.

Söz konusu internet bağlantısına ilgili kurum izin veriyorsa ve şahıs da razı ise bir sakıncası olmaz. Her ikisinden biri bile razı olmazsa caiz değildir; kul hakkına girer.