Yahudiler, neden herkes tarafından korkulann ve dışlanan bir milettir? Dinimize göre Yahudilerin konumlarını da belirtir misiniz?..

Cevap

Değerli kardeşimiz,

Yahudiler kendi ırkları dışında tüm milletlerin kendilerinin kölesi olduğuna inanırlar. Tarihin her devrinde fitne ve fesadın kaynağı olmuşlardır. Bu sebeple de tüm milletler onlara düşman olmuştur.

Yahudiler, Tevratı tahrif edip kendi kafalarına göre bir din oluşturmuşlardır. Bu sebeple ebedi cehennemde kalacaklardır. Ancak iman edip Müslüman olurlarsa kurtuluşa erebilirler.