Hata mesajı

  • Notice: include() (/home/yenisis/domains/sorularlaislamiyet.com/public_html/sites/all/modules/CUSTOM/sayfalar/theme/cok_merak_edilenler_sayfasi.tpl.php dosyasının 31 satırı) içinde Undefined index: und.
  • Notice: include() (/home/yenisis/domains/sorularlaislamiyet.com/public_html/sites/all/modules/CUSTOM/sayfalar/theme/cok_merak_edilenler_sayfasi.tpl.php dosyasının 66 satırı) içinde Undefined index: und.

Eş Seçimi konusunda en çok merak edilenler

1 Biriyle gorustum ve sonra buna son vermek zorunda kaldim. Ama o kisi bana hakkini helal etmedigini söyledi. Ahımı aldın, sen mutlu olamazsın gibi şeyler söyledi. Ne yapmalıyım?

Arada nikah yoksa, her zaman geri dönüş mümkündür. Nikah olsa, boşanarak geri dönmek mümkündür. Ama nikah yoksa, işler daha kolay olur. Geçmişi boşverin, geleceğe bakın.

Sizde iyi bir izlenim bırakmayan birisiyle evlenmeye mecbur değilsiniz. Denginiz olan bir başkasını bulunca evlenirsiniz. Acele etmeyin. Bol bol risale ve Kur'an okuyun. Dini sohbetlere katılın.

Prof. Kemal Sayar, Prof. Nevzat Tarhan, Mehtap Kayaoğlu, Sema Maraşlı, Dr. Mustafa Ulusoy'un kitaplarını okuyun.

Her gün Fetih Suresi okuyun.

http://www.feyyaz.org/icerik/bulundugunuz-bolgedeki-risale-i-nur-derslerine-katilmak-ister-misiniz