Hata mesajı

  • Notice: include() (/home/yenisis/domains/sorularlaislamiyet.com/public_html/sites/all/modules/CUSTOM/sayfalar/theme/cok_merak_edilenler_sayfasi.tpl.php dosyasının 31 satırı) içinde Undefined index: und.
  • Notice: include() (/home/yenisis/domains/sorularlaislamiyet.com/public_html/sites/all/modules/CUSTOM/sayfalar/theme/cok_merak_edilenler_sayfasi.tpl.php dosyasının 66 satırı) içinde Undefined index: und.

Dede, Nine ve Torunlar konusunda en çok merak edilenler

1 Çocuklarımı babama götürmem doğru oluyor mu?

Makul bir gerekçesi yoksa, buna mani olamaz.

Siz usulune uygun, kırmadan izah edip bunun hakkınız olduğunu anlatın...